10 būdų, kaip pagerinti savo įmonės pardavimus naudojant įmonių potencialių klientų sąrašus

Pardavimas yra bet kurios įmonės gyvybės šaltinis, o raktas į sėkmę visada yra naujų potencialių klientų paieška ir daugiau pardavimų. Tačiau tai gali būti lengviau pasakyti nei padaryti. Norint nuolat ieškoti naujų perspektyvų, reikia laiko, pastangų ir daug energijos. Vienas iš būdų palengvinti veiklą yra naudoti įmonių potencialių klientų sąrašus. Tai yra potencialių klientų, kuriuos galite įsigyti iš trečiosios šalies šaltinio, sąrašai. Turėdami prieigą prie tokio sąrašo, galite sutaupyti daug laiko ir energijos ieškodami naujų potencialių klientų. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime 10 būdų, kaip galite naudoti įmonių potencialių klientų sąrašus, kad pagerintumėte savo verslo pardavimą. Nuo tikslinių potencialių klientų generavimo iki santykių su potencialiais klientais užmezgimo – yra daug būdų, kaip šie sąrašai gali padėti parduoti daugiau ir plėsti verslą.

Supraskite savo tikslinę rinką

Norint pagerinti savo įmonės pardavimus, labai svarbu pirmiausia suprasti savo tikslinę rinką. Kas yra jūsų idealūs klientai? Ko jiems reikia ar ko reikia? Kokie jų pirkimo įpročiai? Kai gerai suprasite savo tikslinę rinką, galėsite sudaryti potencialių įmonių sąrašą, kuris padės sugeneruoti daugiau pardavimų.

Yra keletas būdų, kaip ištirti ir suprasti savo tikslinę rinką. Pabandykite atlikti apklausas, interviu ar tikslines grupes su esamais ir potencialiais klientais. Taip pat galite peržiūrėti demografinius duomenis ir klientų profilius. Surinkę šią informaciją galėsite geriau identifikuoti savo tikslinę rinką ir sudaryti įmonių perspektyvų sąrašą, skirtą šiems asmenims.

Ištirkite savo konkurenciją

Prieš pradėdami ieškoti būdų, kaip pagerinti įmonės pardavimą, pirmiausia turite ištirti konkurenciją. Žinodami, kas yra jūsų konkurentai ir ką jie daro, galėsite geriau suprasti, kokia yra jūsų padėtis rinkoje ir ką reikia padaryti, kad išliktumėte priekyje. Štai keletas patarimų, kaip ištirti konkurenciją:

1. Nustatykite savo konkurentus. Tai gali atrodyti kaip akivaizdus žingsnis, tačiau svarbu nustatyti visas įmones, kurias laikote konkurentėmis. Kai turėsite jų sąrašą, skirkite šiek tiek laiko kiekvienam ištyrinėti.

2. Apsilankykite jų svetainėje ir socialinės žiniasklaidos puslapiuose. Pažiūrėkite į jų svetainę ir sužinokite, kokius produktus ar paslaugas jie siūlo. Jei jie turi tinklaraštį, perskaitykite kai kuriuos naujausius jų įrašus, kad suprastumėte jų turinio strategiją. Taip pat peržiūrėkite jų socialinės žiniasklaidos puslapius, kad sužinotumėte, kaip jie bendrauja su savo auditorija ir kokį toną naudoja.

3. Užsisakykite naujienlaiškį el. paštu. Tai suteiks jums įžvalgos apie jų vykdomas reklamines akcijas ir pasiūlymus, taip pat apie visus naujus produktus ar paslaugas, kuriuos jie gali pristatyti.

4. Kalbėkitės su savo klientais. Paklauskite savo klientų, kas juos patraukė į jūsų įmonę, o ne į konkurentų verslą. Šis atsiliepimas gali būti neįkainojamas padedant suprasti, kuo jūs išsiskiriate iš konkurentų ir kaip galite geriau patraukti potencialius klientus.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos

kontaktai

@ @

Sukurti rinkodaros strategiją

Yra keletas būdų, kaip sukurti rinkodaros strategiją, kai turite įmonių potencialių klientų sąrašą. Svarbiausia yra įsitikinti, kad jūsų strategija yra suderinta su jūsų bendrais verslo tikslais. Kai tai padarysite, galite pradėti galvoti apie geriausius būdus pasiekti tikslinę rinką.

Vienas iš būdų pasiekti tikslinę rinką yra rinkodara el. paštu. Galite naudoti savo įmonių potencialių klientų sąrašą, kad sukurtumėte tikslinę el. pašto kampaniją, kuri pasiektų žmones, kurie greičiausiai susidomės tuo, ką galite pasiūlyti. Kitas būdas pasiekti tikslinę rinką yra socialinė žiniasklaida. Norėdami susisiekti su potencialiais klientais ir reklamuoti savo produktus ar paslaugas, galite naudoti socialinės žiniasklaidos platformas, tokias kaip Twitter ir Facebook.

Kitas puikus būdas pagerinti pardavimą – naudoti potencialių klientų generavimo įrankius, tokius kaip „Google AdWords“ arba „LinkedIn Advertising“. Šie įrankiai leidžia nukreipti potencialius klientus, kurie aktyviai ieško to, ką siūlote. Taip pat galite naudoti pakartotinio taikymo metodus, kad pasiektumėte žmones, kurie anksčiau lankėsi jūsų svetainėje, bet dar nevirto klientais.

Naudodamiesi šių rinkodaros strategijų deriniu, galite žymiai padidinti savo įmonės pardavimus.

Naudokite socialinius tinklus

Pardavimų atstovai turėtų naudotis socialine žiniasklaida, kad galėtų susisiekti su potencialiais klientais ir sužinoti daugiau apie jų poreikius. „LinkedIn“ yra puiki platforma pardavimo atstovams rasti naujų potencialių klientų ir plėsti savo tinklą. „Twitter“ taip pat gali būti naudojamas norint susisiekti su potencialiais klientais ir sužinoti apie jų pomėgius. Stebėdami įmones ir pagrindinius įtakojančius asmenis socialinėje žiniasklaidoje, pardavimo atstovai gali gauti naujausią informaciją apie pramonės naujienas ir tendencijas.

Naudokite rinkodarą el. paštu

El. pašto rinkodara yra puikus būdas pagerinti jūsų įmonės pardavimus. Naudodami įmonių potencialių klientų sąrašus galite nukreipti potencialius klientus suasmenintais pranešimais, kurie išsiskiria jų gautuosiuose. Šio tipo rinkodara gali būti labai efektyvi skatinant konversijas ir pardavimų skaičių.

Kurdami el. pašto rinkodaros strategiją, nepamirškite šių patarimų:

1. kiek įmanoma labiau suasmeninkite savo žinutes
2. sutelkite dėmesį į vertės suteikimą ir problemų sprendimą savo gavėjams
3. naudokite stiprų raginimą veikti, skatinantį gavėjus imtis veiksmų
4. Suteikite galimybę gavėjams lengvai atsisakyti prenumeratos, jei jie nebenori gauti jūsų el. laiškų
5. Stebėkite rezultatus, kad galėtumėte nuolat optimizuoti kampanijas

Jungtinės Amerikos Valstijos

el. pašto adresai

@ @

New York

kontaktai

@ @

Tiesioginio pašto kampanijos

Tiesioginio pašto kampanijos yra puikus būdas pagerinti jūsų įmonės pardavimus. Naudodami įmonės potencialių klientų sąrašą galite nukreipti potencialius klientus suasmenintais pranešimais, atitinkančiais jų interesus. Šio tipo rinkodara gali būti labai veiksminga skatinant pardavimą ir didinant prekės ženklo žinomumą.

Telemarketingas

Jei norite pagerinti savo įmonės pardavimus, telerinkodara gali būti puiki išeitis. Galite naudoti įmonių potencialių klientų sąrašus, kad nukreiptumėte į potencialius klientus ir klientus. Tai gali būti puikus būdas susisiekti su žmonėmis, kuriems gali būti įdomu tai, ką galite pasiūlyti. Telerinkodara gali būti veiksmingas būdas pasiekti naujų klientų ir padidinti jūsų verslo pardavimus.

Los Angeles

kontaktai

@ @

Washington

kontaktai

@ @

Pasirinkite šalį iš sąrašo: