3 KAIP iš verslo kontaktų duomenų bazės į populiariausių klientų sąrašą

Ar ieškote būdų, kaip verslo kontaktų duomenų bazę paversti populiariu potencialių klientų sąrašu? Jei taip, esate tinkamoje vietoje. Šiame tinklaraščio įraše pasidalinsime trimis KAIP, kurios padės jums tai padaryti. Pirmiausia parodysime, kaip suskirstyti duomenų bazę pagal kriterijus, pagal kuriuos bus identifikuoti potencialūs klientai. Tada pateiksime keletą patarimų, kaip pasiekti tuos potencialius klientus ir paskatinti juos susidomėti jūsų produktu ar paslauga. Galiausiai parodysime, kaip sekti savo pažangą ir užtikrinti, kad populiariausių potencialių klientų sąrašas visada būtų atnaujintas. Taigi, nieko nelaukdami, pradėkime!

Kas yra potencialių klientų sąrašas

Potencialių klientų sąrašas yra potencialių jūsų verslo klientų duomenų bazė. Potencialūs klientai sąraše yra žmonės, kurie susidomėjo jūsų produktais ar paslaugomis arba atitinka jūsų tikslinio kliento profilį.

Galite generuoti potencialių klientų sąrašus įvairiais būdais, įskaitant pirkimo sąrašus iš potencialių klientų tiekėjų, rinkos tyrimus arba duomenų iš ryšių su klientais valdymo (CRM) naudojimą. Kai turėsite potencialių klientų sąrašą, galėsite jį naudoti norėdami susisiekti su potencialiais klientais vykdydami rinkodaros kampanijas, pardavimų skambučius ar kitas informavimo priemones.

Kuo skiriasi šaltų, šiltų ir karštų potencialių klientų sąrašai

Kalbant apie potencialius klientus, galima išskirti tris pagrindines kategorijas: šalta, šilta ir karšta. Pagrindinis skirtumas tarp šių potencialių klientų sąrašų yra potencialių klientų susidomėjimo ir (arba) įsitraukimo su jūsų produktu ar paslauga lygis.

Šaltą potencialių klientų sąrašą sudaro asmenys, kurie praeityje mažai arba visai neturėjo ryšių su jūsų įmone. Jie gali būti jūsų bendrame adresų sąraše, bet neatsakė į jokius naujausius pranešimus. Kad šaltą laidą paverstumėte šiltu, turėsite juos iš naujo įtraukti naudodami tikslinį turinį ir suasmenindami.

Pirmieji potencialių klientų sąrašai yra sudaryti iš asmenų, kurie praeityje turėjo tam tikrą ryšį su jūsų įmone. Galbūt jie apsilankė jūsų svetainėje, užsiprenumeravo jūsų el. pašto sąrašą ar net dalyvavo viename iš jūsų renginių. Kadangi jie jau parodė tam tikrą susidomėjimą, bus lengviau juos parduoti savo produktu ar paslauga. Tačiau vis tiek turėsite pateikti jiems aktualų ir tikslinį turinį, kad galėtumėte perkelti juos toliau žemyn.

Karštųjų potencialių klientų sąrašus sudaro asmenys, pasiruošę pirkti jūsų produktą ar paslaugą. Galbūt jie jau susisiekė su jūsų pardavimo komanda arba užpildė formą jūsų svetainėje, išreikšdami norą sužinoti daugiau apie tai, ką siūlote. Kadangi jie jau domisi tuo, ką turite pasakyti, tereikia sudaryti sandorį.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos

kontaktai

@ @

Kaip analizuoti ir naudoti geriausią verslo kontaktų duomenų bazę

Verslo kontaktų duomenų bazė gali būti itin vertinga priemonė bet kokiam dideliam ar mažam verslui. Analizuodamos ir naudodamos geriausias iš šių duomenų bazių, įmonės gali įgyti didelį pranašumą prieš savo konkurentus. Štai keletas patarimų, kaip išnaudoti visas verslo kontaktų duomenų bazės galimybes:

1. Įsitikinkite, kad turite išsamius ir tikslius duomenis. Geroje verslo kontaktų duomenų bazėje bus išsamūs ir tikslūs duomenys apie visus jūsų potencialius klientus. Tai reiškia, kad turėsite įsitikinti, kad jūsų duomenys yra atnaujinti ir kad turite išsamią kiekvieno asmens kontaktinę informaciją.

2. Naudokite duomenis savo rinkai segmentuoti. Gera verslo kontaktų duomenų bazė leis segmentuoti rinką, kad galėtumėte efektyviau nukreipti rinkodaros pastangas. Suskirstę rinką į segmentus galėsite sutelkti savo energiją į tuos asmenis, kurie greičiausiai pirks iš jūsų.

3. Naudokite duomenis kurdami tikslines rinkodaros kampanijas. Suskirstę rinką į segmentus, galite naudoti verslo kontaktų duomenų bazės duomenis kurdami tikslines rinkodaros kampanijas, kurios yra specialiai sukurtos kiekvienam segmentui. Taikydami rinkodaros pastangas galėsite padidinti konversijų rodiklį ir apskritai pritraukti daugiau potencialių klientų.

4. Būtinai sekite savo rezultatus. Kai naudojate verslo kontaktų duomenų bazę, svarbu sekti savo rezultatus, kad galėtumėte matyti, kas veikia, o kas ne. Būtinai stebėkite sugeneruotų potencialių klientų skaičių ir pardavimų skaičių

Kaip išsirinkti verslo kontaktų duomenų bazę ir naudoti ją rinkodarai

Jei ieškote būdo greitai sudaryti populiariausių potencialių klientų sąrašą, ieškokite verslo kontaktų duomenų bazės. Pasirinkę tinkamus kontaktus ir naudodami juos rinkodaros tikslais, galite greitai paversti savo duomenų bazę galingu rinkodaros įrankiu.

Renkantis verslo kontaktus reikia atsiminti keletą dalykų:

1. Įsitikinkite, kad taikote pagal tinkamus žmones. Geriausi potencialūs klientai yra tie, kurie jau domisi tuo, ką galite pasiūlyti. Norėdami rasti šiuos žmones, pirmiausia nustatykite savo tikslinę rinką ir tada nukreipkite į konkrečius asmenis toje rinkoje.

2. Atlikite savo tyrimus. Nustatę galimus potencialius klientus, prieš įtraukdami juos į sąrašą skirkite šiek tiek laiko juos ištirti. Tai padės nustatyti, ar jie tikrai domisi tuo, ką siūlote, ir ar tikėtina, kad jie reaguos į jūsų rinkodaros pastangas.

3. Būkite strategiškai apgalvoti, kaip įtraukti potencialius klientus į sąrašą. Nepridėkite tik tuos, kurie susiduria su jūsų radaru – pridėkite tik tuos, kurie, jūsų manymu, yra tikrai kvalifikuoti ir kurie bus imlūs jūsų rinkodaros pranešimams.

Vadovaudamiesi šiais patarimais galite greitai paversti savo verslo kontaktų duomenų bazę galingu rinkodaros įrankiu, kuris padės pritraukti daugiau potencialių klientų.

Jungtinės Amerikos Valstijos

el. pašto adresai

@ @

New York

kontaktai

@ @

Kaip verslo kontaktų duomenų bazę paversti populiariu potencialių klientų sąrašu

Verslo kontaktų duomenų bazė gali būti puikus potencialių klientų šaltinis jūsų verslui. Tačiau iš didelės duomenų bazės gali būti sunku nustatyti perspektyviausius potencialius klientus. Norėdami sukurti populiariausių klientų sąrašą iš savo verslo kontaktų duomenų bazės, atlikite šiuos veiksmus:

1. Norėdami nustatyti perspektyviausius potencialius klientus, naudokite duomenų segmentavimą.

2. Naudokite potencialių klientų įvertinimą, kad suteiktumėte pirmenybę labiausiai tinkamiems potencialiems klientams.

3. Puoselėkite potencialius klientus naudodami tikslinį turinį ir pasiūlymus.

4. Paverskite savo populiariausius potencialius klientus, naudodami efektyvią pardavimo ir rinkodaros taktiką.

Išvada

Šiandieniniame verslo pasaulyje kaip niekad svarbu turėti patikimą ir atnaujintą populiariausių klientų sąrašą. Vadovaudamiesi šiais trimis paprastais HOWTO, galite lengvai paversti savo verslo kontaktų duomenų bazę vertingu potencialių klientų sąrašu, kuris padės sudaryti daugiau sandorių ir plėsti verslą. Ačiū, kad skaitėte!

Los Angeles

kontaktai

@ @

Washington

kontaktai

@ @

Pasirinkite šalį iš sąrašo: