3 būdai, kaip pasinaudoti JAV verslo katalogų sąrašu

Jungtinės Amerikos Valstijos yra viena iš galingiausių pasaulio šalių. Tai ne tik politinė, bet ir ekonominė jėga. Įmonės ir įmonės iš viso pasaulio atvyksta į JAV kurti savo verslo. Tam yra daug priežasčių, tačiau viena iš pagrindinių yra ta, kad JAV turi labai išvystytą infrastruktūrą. Yra daug JAV verslo batalogų, kurie gali būti naudojami įvairiems tikslams. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime tris būdus, kaip galite naudoti šiuos sąrašus. Nuo tyrimų iki rinkodaros iki naujų verslo galimybių – šie sąrašai gali būti vertingas šaltinis visiems, norintiems užsiimti verslu JAV.

Koks yra JAV verslo katalogų sąrašų tikslas?

JAV įmonių ir įmonių sąrašai gali būti naudojami įvairiems tikslams, įskaitant:

- Informacijos gavimas iš sprendimų priėmėjų ar įmonės vadovų

- JAV įmonių kontaktinės informacijos paieška

- Potencialių klientų ar partnerių nustatymas jūsų verslui

- Konkurso tyrimas

- Pardavimų potencialių klientų generavimas

Įmonių sąrašų naudojimas rinkodarai

Yra keletas būdų, kaip JAV įmonių ir įmonių sąrašai gali būti naudojami rinkodaros tikslais. Vienas iš būdų yra juos naudoti kaip tiesioginės rinkodaros kampanijų tikslinių sąrašą. Tai apima rinkodaros medžiagos siuntimą tiesiogiai sąraše esančioms įmonėms. Tai gali būti veiksmingas būdas pasiekti didelį potencialių klientų skaičių savo rinkodaros pranešimu.

Kitas būdas naudoti šiuos sąrašus yra potencialių klientų duomenų bazės sudarymas. Tada ši duomenų bazė gali būti naudojama tikslinėms el. pašto rinkodaros kampanijoms ar kitokio tipo tikslinėms rinkodaros pastangoms. Svarbiausia yra įsitikinti, kad turite gerų duomenų apie sąraše esančias įmones, kad galėtumėte pasirinkti tinkamas rinkodaros pranešimus.

Galiausiai šiuos sąrašus galite naudoti kaip atspirties tašką tirdami naujas rinkas. Jei norite išplėsti savo verslą į naujas geografines sritis, šie sąrašai gali būti geras atspirties taškas jūsų tyrimams. Galite juos naudoti norėdami nustatyti potencialias rinkas ir atlikti tolesnius tų rinkų tyrimus prieš priimdami bet kokius sprendimus dėl verslo plėtros.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos

kontaktai

@ @

Analizuokite savo tiesioginius konkurentus naudodami generalinių direktorių sąrašą

Norėdami pradėti, jums reikės tiesioginių konkurentų sąrašo. Tai gali būti sudaryta iš įvairių šaltinių, įskaitant jūsų žinias apie pramonę, internetinius katalogus ir net konkurentų svetaines. Kai turėsite įmonių, kurias norite ištirti, sąrašą, galite pradėti analizuoti jų stipriąsias ir silpnąsias puses, susijusias su jūsų verslu.

Jei norite įgyti pranašumą prieš savo konkurentus, svarbu žinoti, kas jie yra ir kuo jie užsiima. Geriausias būdas tai padaryti – analizuoti jų verslą naudojantis JAV įmonių vadovų sąrašu. Šis sąrašas suteiks jums vertingų įžvalgų apie jūsų konkurento verslo strategijas ir praktiką.

Štai kaip išnaudoti JAV įmonių vadovų sąrašą savo naudai:

1. Nustatykite savo tiesioginius konkurentus.

Pirmas žingsnis yra nustatyti, kurios įmonės yra jūsų tiesioginės konkurentės. Norėdami tai padaryti, peržiūrėkite generalinių direktorių sąrašą ir palyginkite juos su įmonėmis, esančiomis savo potencialių konkurentų sąraše. Jei nesate tikri, kas yra jūsų konkurentai, galite naudoti šį sąrašą ir sudaryti potencialių konkurentų sąrašą.

2. Tyrinėkite jų verslą.

Nustačius savo tiesioginius konkurentus, laikas pradėti tyrinėti jų verslą. Naudokite generalinio direktoriaus vardą kaip atspirties tašką savo tyrimams. Ieškokite informacijos apie jų įmonę internete, skaitykite naujienų straipsnius apie juos ir stenkitės kuo daugiau sužinoti apie jų verslo modelį ir praktiką.

3. Palyginkite ir palyginkite jų verslą su jūsų verslu.

Surinkę pakankamai informacijos apie konkurento verslą, laikas pradėti lyginti ir sugretinti ją su savo. Kokios jų stipriosios ir silpnosios pusės? Kokias strategijas jie naudoja, iš kurių galėtumėte pasimokyti? Ar yra sričių, kuriose jie yra pažeidžiami, kuriais galėtumėte pasinaudoti

Yra keletas šios analizės būdų. Vienas iš būdų yra sukurti SSGG (stiprybės, silpnybės, galimybės, grėsmės) analizę kiekvienam konkurentui. Tai padės nustatyti pagrindines jų dėmesio sritis ir visus galimus pažeidžiamumus, kuriuos galite išnaudoti.

Kitas būdas yra tiesiog palyginti savo įmonės pasiūlymus su konkurentų pasiūlymais. Ką jie siūlo, ko ne jūs? Ar yra sričių, kuriose turite pranašumą? Tokio tipo analizė gali būti naudinga nustatant naujas produktų ar paslaugų idėjas, kurios gali suteikti jums konkurencinį pranašumą.

Galiausiai taip pat verta pagalvoti, kaip jūsų konkurentai reklamuoja save. Kokius pranešimus jie naudoja? Į kokius kanalus jie orientuojasi? Suprasdami jų rinkodaros strategiją, galite sukurti priešingas strategijas, kurios padės užimti jų rinkos dalį.

Kaip naudotis atsisiųstais JAV „Excel“ verslo katalogais

Yra keletas būdų, kaip galite naudoti JAV įmonių ir įmonių sąrašus. Galite juos naudoti norėdami rasti JAV įmonių kontaktinę informaciją, tyrinėti potencialius verslo partnerius ar tiekėjus, naudoti ją rinkodarai arba patikrinti įmonės egzistavimą.

Atsisiųskite ir išpakuokite

Pirmas žingsnis yra išpakuoti failą. Tada galėsite atidaryti aplanką ir pamatyti visus įtrauktus failus. Aplanke yra unikalus el. laiškų failas ir visas duomenų bazės failas tiek Excel, tiek SQL formatu.

Kaip naudotis verslo katalogais Unikalūs el.

Unikalių el. laiškų failas sudaromas tik iš įmonių el. laiškų, kurie yra unikalūs vieni kitiems. Naudodami šį failą galite tiksliai nustatyti savo tikslinę grupę ir išvengti gavėjo el. pašto dėžutės užsikimšimo.

Naudodami verslo katalogus norėdami pasiekti potencialius klientus el. paštu, turėtumėte atsiminti keletą dalykų. Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų sąrašas yra atnaujintas ir tikslus. Antra, kiek įmanoma labiau suasmeninkite savo pranešimą.

Siekiant maksimaliai padidinti kampanijos efektyvumą, svarbu įsitikinti, kad el. pašto sąrašas yra tikslus ir atnaujintas. Vienas iš būdų tai padaryti – įsigyti sąrašą iš patikimo šaltinio.

Surinkę kliento kontaktinę informaciją, kitas žingsnis yra suasmeninti savo pranešimą. Suasmeninant pranešimą, svarbu įtraukti tam tikrą pagrindinę informaciją apie savo įmonę, pvz., kuo užsiimate, kuo esate išskirtinis ir kodėl jie turėtų su jumis bendradarbiauti.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, galite efektyviai naudoti verslo katalogus ir pasiekti potencialius klientus el. paštu.

Viena iš geriausių platformų siųsti el. laiškus potencialiems klientams ar potencialiems klientams yra naudoti Sendinn el. pašto rinkodaros platformą .

Kaip naudoti pagrindinį kontaktų duomenų failą?

Kiekvienoje lapo eilutėje yra pagrindinė kiekvienos įmonės kontaktinė informacija, įskaitant pašto adresą, telefono numerį, sprendimų priėmėją ir svetainės URL. Laukų sąrašas gali skirtis priklausomai nuo to, ką pasirinkote pirmame pirkimo etape.

Norėdami ištirti potencialius verslo partnerius ar tiekėjus, galite naudoti išplėstinės paieškos funkciją pagrindiniame „Excel“ verslo katalogų faile. Tai leidžia susiaurinti rezultatus pagal pramonės šaką, dydį, vietą ir kitus kriterijus. Tada galite peržiūrėti kiekvienos įmonės profilį ir sužinoti daugiau apie jos produktus ar paslaugas.

Norėdami patikrinti įmonės egzistavimą, atsisiųstame Excel faile galite ieškoti įmonės pavadinimo. Jei įmonė įtraukta į biržos sąrašus, tikėtina, kad tai teisėtas verslas. Taip pat galite pasiteirauti savo vietiniuose prekybos rūmuose arba Better Business Bureau, kad patvirtintumėte jo teisėtumą.

Jungtinės Amerikos Valstijos

el. pašto adresai

@ @

New York

kontaktai

@ @

Kokia nauda iš JAV verslo sprendimų priėmėjų sąrašo?

JAV yra daug įmonių ir verslų, todėl didelė tikimybė, kad rasite jūsų poreikius atitinkančią įmonę ar įmonę. Sąrašai taip pat reguliariai atnaujinami, todėl galite būti tikri, kad gaunate tikslią informaciją.

Kitas JAV įmonių ir įmonių sąrašų naudojimo pranašumas yra tas, kad jie gali padėti neatsilikti nuo pramonės tendencijų. Atsižvelgdami į tai, ką pradeda kurti naujas verslas, galite geriau suprasti, kur eina rinka ir kokie produktai ar paslaugos bus paklausūs.

Galiausiai, JAV įmonių ir įmonių sąrašai taip pat gali padėti rasti potencialių klientų. Jei žinote, kokios įmonės yra jūsų vietovėje, galite nukreipti rinkodaros pastangas, kad jas pasiektumėte konkrečiai. Taip galite sutaupyti laiko ir pinigų, nes jūsų rinkodaros medžiaga atsidurs tinkamose rankose.

Naudojimasis JAV verslo sprendimus priimančių asmenų sąrašu turi daug privalumų. Šis sąrašas gali padėti nukreipti rinkodaros ir pardavimo pastangas, rasti naujų klientų ir suprasti esamą klientų bazę. Be to, šis sąrašas gali padėti jums sukurti veiksmingesnę ir efektyvesnę rinkodaros strategiją. Galiausiai, JAV verslo sprendimų priėmėjų sąrašas taip pat gali padėti jums pagerinti klientų aptarnavimą ir užmegzti geresnius santykius su klientais.

Išvada

Yra daug būdų, kaip naudoti JAV įmonių ir įmonių sąrašus. Galite juos naudoti norėdami rasti potencialių klientų, tiekėjų ar partnerių. Taip pat galite juos naudoti norėdami ištirti savo konkurenciją arba sužinoti daugiau apie tam tikrą pramonės šaką. Kad ir kokia būtų šių sąrašų naudojimo priežastis, jie gali būti vertingas šaltinis jūsų verslui.

Los Angeles

kontaktai

@ @

Washington

kontaktai

@ @

Pasirinkite šalį iš sąrašo: