5 priežastys, kodėl įsigytų duomenų sąrašai yra rinkodaros strategija, kurios laukėte

Jūs stengiatės padidinti savo klientų bazę ir pardavimus, todėl laikas persvarstyti savo rinkodaros strategiją. Vienas iš geriausių būdų padidinti savo verslą yra nukreipti naujus potencialius klientus su žinute iš įmonės, kuria jie pasitiki. Parodysime, kaip skaitydami šį straipsnį sužinosite 5 priežastis, kodėl įsigytų duomenų sąrašai puikiai tinka rinkodarai.

Įsigytų duomenų sąrašų svarba

Įsigytų duomenų sąrašai yra svarbi rinkodaros organizacijų priemonė. Jie suteikia galimybę nukreipti potencialius klientus lazerio tikslumu. Įsigiję sąrašą žmonių, kurie jau susidomėjo jūsų produktu ar paslauga, galite būti tikri, kad jūsų rinkodaros žinutė pasieks reikiamus žmones.

Įsigyti duomenų sąrašai taip pat gali sutaupyti daug laiko ir pinigų. Užuot praleidę valandas bandydami sudaryti savo potencialių klientų sąrašą, galite tiesiog nusipirkti sąrašą iš patikimo šaltinio. Taip sutaupysite brangaus laiko, kurį galėsite skirti kitiems rinkodaros kampanijos aspektams.

Be to, įsigyti duomenų sąrašai gali padėti išvengti dažnai pasitaikančių klaidų, kurias daro daugelis įmonių, sudarydamos savo sąrašus. Pavyzdžiui, jei netyčia į savo sąrašą įtrauksite asmenį, kuris nesidomi jūsų produktu ar paslauga, jis gali atsisakyti jūsų el. laiškų prenumeratos arba net pranešti apie jus kaip šlamštą. Tai gali pakenkti jūsų reputacijai ir pakenkti jūsų verslui. Įsigiję sąrašą galite būti tikri, kad visi sąraše esantys domisi tuo, ką siūlote.

Įsigytų duomenų sąrašai yra svarbi bet kurios sėkmingos rinkodaros kampanijos dalis. Jei jų nenaudojate, prarandate galingą įrankį, kuris gali padėti pasiekti

Kas yra įsigytų duomenų sąrašai?

1. Įsigytų duomenų sąrašai yra rinkodaros strategijos tipas, leidžiantis įmonėms pirkti potencialių klientų sąrašus. Šie sąrašai gali būti naudojami potencialiems klientams nukreipti rinkodaros pranešimus ir kampanijas.

2. Įsigyti duomenų sąrašai gali labai efektyviai pasiekti potencialius klientus, kurie gali susidomėti jūsų produktais ar paslaugomis. Sąrašai gali būti pritaikyti pagal konkrečius demografinius rodiklius, pomėgius ir net vietoves.

3. Įsigyti duomenų sąrašai gali būti puikus būdas sutaupyti laiko ir pinigų rinkodaros pastangoms. Užuot skyrę laiko ir išteklių savo potencialių klientų sąrašo sudarymui, galite tiesiog įsigyti jau sukurtą sąrašą.

4. Įsigyti duomenų sąrašai yra prieinama galimybė bet kokio dydžio įmonėms. Sąrašo įsigijimo kaina paprastai yra daug mažesnė nei jūsų potencialių klientų sąrašo sudarymo kaina.

5. Įsigytų duomenų sąrašai suteikia galimybę greitai ir lengvai pasiekti daug potencialių klientų. Vos keliais paspaudimais galite pasiekti tūkstančius ar net milijonus potencialių klientų.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos

kontaktai

@ @

5 priežastys, kodėl įsigytų duomenų sąrašai yra ateities rinkodaros strategija

1. Galite tiksliau nukreipti savo auditoriją

Kai perkate duomenų sąrašą, galite tiksliai nurodyti, kam norite taikyti. Taip užtikrinama, kad jūsų rinkodaros kampaniją pamatys tinkami žmonės, be to, negaišite laiko ir pinigų rinkodarai žmonėms, kurie nesidomi jūsų produktu ar paslauga.

2. Galite sutaupyti laiko ir pinigų

Įsigiję duomenų sąrašą ilgainiui galite sutaupyti daug laiko ir pinigų. Turėdami duomenų sąrašą, jums nereikės nerimauti dėl potencialių klientų generavimo ar būdų, kaip pasiekti tikslinę auditoriją. Viskuo pasirūpinama už jus, o tai reiškia, kad galite skirti savo laiką ir energiją kitiems savo verslo aspektams.

3. Galite pradėti iš karto

Įsigiję duomenų sąrašą galite iškart pradėti juo naudotis. Norint pamatyti rezultatus, nereikia laukti savaičių ar net mėnesių. Galite pradėti matyti rezultatus beveik iš karto, o tai idealu, jei norite greitai paveikti rinkodaros kampaniją.

4. Galite greitai ir lengvai padidinti mastelį

Augant jūsų verslui, auga ir klientų bazė. Turint duomenų sąrašą, jį lengva padidinti.

5. Nukreipimas į potencialius klientus, kurie jau domisi jūsų pasiūlymu

Įsigytų duomenų sąrašas yra raktas į rinkodarą, nes jis leidžia įmonėms nukreipti savo reklamos ir rinkodaros pastangas į konkrečią vartotojų grupę, kuri jau parodė susidomėjimą tuo, ką gali pasiūlyti. Tai padeda užtikrinti, kad įmonės galėtų pasiekti tinkamus vartotojus savo žinute ir kad jos galėtų tai padaryti ekonomiškai efektyviu būdu.

Kaip gauti naudingų duomenų sąrašus

Naudingų duomenų sąrašų gavimas yra pirmasis žingsnis juos naudojant kaip rinkodaros strategiją. Yra daug būdų, kaip gauti duomenų sąrašus. Vienas iš būdų yra įsigyti juos iš patikimo šaltinio. Taip užtikrinama, kad duomenys yra geros kokybės ir jais galima pasitikėti. Kitas būdas gauti duomenų sąrašus yra juos sudaryti patiems. Tai reikalauja daugiau darbo, bet gali būti ir naudingiau. Duomenų sąrašus taip pat galite gauti iš viešųjų šaltinių, pvz., vyriausybinių agentūrų ar ne pelno organizacijų. Šiuose šaltiniuose dažnai yra aukštos kokybės duomenų, kuriuos galite naudoti rinkodaros tikslais.

Įsigiję duomenų sąrašą turite įsitikinti, kad jis tikslus ir atnaujintas. Geriausias būdas tai padaryti yra naudoti patikimą duomenų tikrinimo metodą, pvz., internetinį įrankį arba programinę įrangą. Tai užtikrins, kad jūsų naudojami duomenys yra tikslūs ir jais galima pasitikėti.

Kai turėsite geros kokybės, tikslių duomenų sąrašą, galėsite pradėti jį naudoti kaip rinkodaros strategiją. Yra daug būdų, kaip naudoti duomenų sąrašus rinkodaros tikslais. Galite juos naudoti norėdami taikyti konkrečioms žmonių grupėms arba galite naudoti juos kurdami tikslines rinkodaros kampanijas. Duomenų sąrašai taip pat gali būti

Jungtinės Amerikos Valstijos

el. pašto adresai

@ @

New York

kontaktai

@ @

Rinkodaros plano su sąrašu kūrimas

Jei ieškote būdo, kaip sukurti rinkodaros planą, kuris tikrai veiktų, tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti įsigytų duomenų sąrašą. Yra keletas priežasčių, kodėl taip yra.

Visų pirma, kai naudositės įsigytų duomenų sąrašu, turėsite prieigą prie daug informacijos apie potencialius klientus. Tai apima jų kontaktinę informaciją, pirkimo įpročius ir demografinius rodiklius. Tai leis jums sukurti rinkodaros planą, pritaikytą jūsų konkrečiai tikslinei rinkai.

Kita priežastis, kodėl įsigytų duomenų sąrašas yra gera idėja, yra ta, kad taip sutaupysite daug laiko. Jums nereikės valandų valandų rinkti duomenis. Vietoj to galite tiesiog nusipirkti sąrašą ir turėti visą reikalingą informaciją po ranka.

Galiausiai, kai naudojate įsigytų duomenų sąrašą, galite būti tikri, kad sąraše pateikta informacija yra tiksli. Galite pasitikėti, kad sąrašą sudarę žmonės atliko tyrimą ir surinko tikslią informaciją. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų rinkodaros planas yra pagrįstas patikimais duomenimis.

Apskritai, yra daug priežasčių, kodėl įsigytų duomenų sąrašas yra geriausias pasirinkimas kuriant rinkodaros planą. Jei norite, kad jūsų rinkodaros planas būtų sėkmingas.

Išvada

Jei ieškote naujos rinkodaros strategijos, kuri padėtų pasiekti tikslinę auditoriją, apsvarstykite galimybę naudoti įsigytus duomenų sąrašus. Duomenų sąrašus galima pritaikyti pagal konkrečius demografinius rodiklius, todėl jie yra idealus įrankis norint pasiekti idealų klientą. Be to, duomenų sąrašai yra palyginti nebrangūs ir lengvai naudojami, todėl jie yra puikus pasirinkimas mažoms įmonėms arba įmonėms, turinčioms mažą biudžetą. Turint tiek daug privalumų, nenuostabu, kad įsigytų duomenų sąrašai tampa vis populiaresni tarp rinkodaros specialistų. Išbandykite juos šiandien ir sužinokite, kaip jie gali padėti jūsų verslui augti.

Los Angeles

kontaktai

@ @

Washington

kontaktai

@ @

Pasirinkite šalį iš sąrašo: