B2B duomenų tiekėjas JAV – kaip išsirinkti geriausią

Įmonėms, kurioms reikia pasiekti patikimus duomenis, būtinas geras B2B duomenų teikėjas. Tačiau, kadangi tiek daug skirtingų paslaugų teikėjų, kaip išsirinkti geriausią pagal savo poreikius? Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime kai kuriuos pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis B2B duomenų teikėją JAV. Nuo duomenų kokybės iki klientų aptarnavimo padėsime rasti tinkamą jūsų verslui teikėją.

Kas yra B2B duomenys?

Verslas verslui duomenų teikėjų rinkoje b2b duomenys yra informacija, kuri identifikuoja ir apibūdina įmonės produktų ar paslaugų, skirtų parduoti kitoms įmonėms, savybes. Šio tipo duomenis rinkodaros ir pardavimų komandos paprastai naudoja siekdamos generuoti potencialius klientus, kurti tikslines rinkodaros kampanijas ir greičiau užbaigti sandorius.

B2B duomenys gali būti renkami iš įvairių šaltinių, tokių kaip viešieji įrašai, įmonių interneto svetainės, parodos ir konferencijos, įmonių katalogai, taip pat atliekant apklausas ir klausimynus. Surinkti šie duomenys turi būti išvalyti, normalizuoti ir praturtinti, kad juos būtų galima naudoti priimant sprendimus.

Šiandien rinkoje yra daug skirtingų B2B duomenų teikėjų tipų. Norėdami pasirinkti geriausią savo verslo poreikius, pirmiausia turėtumėte nustatyti savo konkrečius poreikius ir palyginti juos su kiekvieno teikėjo siūlomomis funkcijomis ir paslaugomis. Kai kurie veiksniai, kuriuos galbūt norėsite apsvarstyti, yra šie:

- Duomenų kokybė: ar informacija yra tiksli ir atnaujinta?
- Duomenų kiekis: kiek įrašų yra?
- Duomenų aprėptis: kokio tipo įmonės įtrauktos į duomenų bazę?
- Kaina: kiek kainuoja paslauga?
- Klientų aptarnavimas ir palaikymas: kaip paslaugų teikėjas reaguoja, kai jums reikia pagalbos?

Kodėl jums reikia B2B duomenų teikėjų?

Jei vykdote verslą, greičiausiai turėsite nukreipti į kitas įmones (B2B) kaip klientus arba partnerius. Kad tai padarytumėte efektyviai, jums reikia prieigos prie tikslios ir naujausios informacijos apie galimus B2B. Štai čia ateina B2B duomenų teikėjai.

B2B duomenų teikėjai siūlo prieigą prie informacijos apie įmones visame pasaulyje duomenų bazių. Tai apima pagrindinę kontaktinę informaciją, pvz., vardus ir el. pašto adresus, taip pat išsamesnius duomenis, pvz., pajamas, darbuotojų skaičių, pramonės šaką ir kt.

Turėdami šią informaciją po ranka galite greitai sudaryti tikslinius rinkodaros sąrašus, susirasti naujų verslo partnerių ar atlikti rinkos tyrimus. Trumpai tariant, B2B duomenų teikėjai gali būti esminis įrankis bet kokio dydžio įmonėms.

Galima rinktis iš daugybės skirtingų B2B duomenų teikėjų, todėl prieš pasirenkant svarbu pasidomėti. Priimdami sprendimą būtinai atsižvelkite į tokius veiksnius kaip kaina, aprėptis (geografinė ir pramonė), tikslumas ir klientų aptarnavimas.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos

kontaktai

@ @

Kaip išsirinkti geriausią B2B duomenų teikėją

Renkantis B2B duomenų teikėją, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Visų pirma, jūs turite įsitikinti, kad teikėjas turi gerą reputaciją. Yra daug paslaugų teikėjų, kurie teigia siūlantys geriausius duomenis, tačiau ne visais jais galima pasitikėti. Prieš priimdami sprendimą, atlikite tyrimus ir perskaitykite kitų įmonių atsiliepimus.

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra kaina. Nors norite būti tikri, kad gaunate kokybiškus duomenis, taip pat nenorite išlaidauti. Yra daug tiekėjų, siūlančių konkurencingas kainas, todėl apsipirkite ir palyginkite prieš priimdami galutinį sprendimą.

Galiausiai, rinkdamiesi B2B duomenų teikėją, norėsite atsižvelgti į klientų aptarnavimą. Nutinka dalykų ir kartais duomenys prarandami arba sugadinami. Kai taip atsitiks, norėsite žinoti, kad galite pasikliauti savo paslaugų teikėju, kuris padės greitai ir efektyviai išspręsti problemą. Pasirinkite paslaugų teikėją, teikiantį klientų aptarnavimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad visada galėtumėte gauti reikiamą pagalbą.

Jungtinės Amerikos Valstijos

el. pašto adresai

@ @

New York

kontaktai

@ @

Kaip naudoti B2B duomenis

B2B duomenų teikėjai siūlo daug informacijos, kuri gali būti naudojama jūsų verslui palaikyti. Tačiau, kai yra tiek daug paslaugų teikėjų, gali būti sunku pasirinkti geriausią, atitinkantį jūsų poreikius.

Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis B2B duomenų teikėją:

1. Kokio tipo duomenų jums reikia?

Yra daug skirtingų B2B duomenų tipų, todėl prieš pasirenkant teikėją svarbu žinoti, kokios informacijos jums reikia. Pavyzdžiui, jei ieškote duomenų apie potencialius klientus, jums reikės paslaugų teikėjo, kuris specializuojasi klientų duomenų srityje.

2. Kaip dažnai jums reikia duomenų?

Kai kurie B2B duomenų teikėjai siūlo duomenis realiuoju laiku, o kiti savo duomenų bazes atnaujina rečiau. Jei jums reikia naujausios informacijos, būtinai pasirinkite teikėją, teikiantį duomenis realiuoju laiku.

3. Kokiu formatu jums reikia duomenų?

Dauguma B2B duomenų teikėjų siūlo savo informaciją tiek skaitmeniniu, tiek fiziniu formatu. Jei pirmenybę teikiate vienam formatui, o ne kitam, būtinai pasirinkite teikėją, kuris siūlo pageidaujamą formatą.

Išvada

Jei ieškote patikimo B2B duomenų teikėjo JAV, turėtumėte atsiminti keletą dalykų. Pirmiausia būtinai patikrinkite tiekėjo reputaciją ir atsiliepimus. Antra, paklauskite apie jų duomenų šaltinius ir metodus, kad įsitikintumėte, jog jie naudoja patikimus šaltinius. Galiausiai palyginkite skirtingų tiekėjų kainas, kad gautumėte geriausią pasiūlymą. Vadovaudamiesi šiais patarimais, galite būti tikri, kad rasite puikų B2B duomenų teikėją, kuris atitiks jūsų poreikius.

Los Angeles

kontaktai

@ @

Washington

kontaktai

@ @

Pasirinkite šalį iš sąrašo: